Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Kipute täna oma mõistuses asju hullemaks tegema. Vältige liigset sentimentaalsust, tegelege millegi meeldiva ja rahustavaga, näiteks minge massööri juurde.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Olete täna edevas meeleolus. Pöörate tavalisest suuremat tähelepanu välistele asjadele ja nii öelda "atribuutikale". Püüdke siiski loomulikuks jääda!
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna sobib teile eelkõige rahulik õhkkond, kus te ei pea kiirustama. Liigse surve all satute kergesti paanikasse ja stressi. Vähendage oma kohustusi!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Hea päev inspiratsiooni ammutamiseks ja enesevaatluseks. Planeediseisud soosivad omaette olemist ja elu üle järele mõtlemist. Tegelege enesega!
Lõvi 23. juuli - 22. august
Järgnevatel päevadel peaksid sa olema valmis ükskõik milleks. See tähendab äkilisi telefonikõnesid, ootamatuid külalisi ja kutseid reisidele.
Neitsi 23. august - 22. september
Nüüd on hea aeg teha korrektuure asjades, mida olete püüdnud kogu aeg edasi lükata. Pöörake tähelepanu oma sisemisele minale ja vaadake üle oma soovid.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Võimalik, et teile tehakse täna avalik märkus, mis paneb teid ebamugavasse olukorda. Püüdke säilitada rahu ning väärikus, nii säästate ennast kõige paremini.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna on hea päev tegeleda oma tervisega. Kui teil otseselt midagi viga polegi, siis oleks soovitav teha profülaktilisi protseduure, ennetamaks haigusi.
Ambur 23. november - 21. detsember
Intellektuaalsed mõjud. Aset võib leida sisukas ning meeldiv jutuajamine, mis annab teile uusi ning innustavaid ideid, kuidas oma elu korraldada.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Olge valmis ootamatu kaaslase saabumiseks ning veenduge, et teie pesa on tema vastuvõtmiseks sobiv. Tänane üllatusvisiit ei saa olla enam rohkem üllatavam.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võimalik, et teile hakatakse täna tavalisest rohkem tähelepanu pöörama. Tõmbate tähelepanu oma aktiivsuse ja entusiasmiga. Teised hindavad seda.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et teid hinnatakse vaid väliste asjade põhjal ning teie tegelikud anded jäävad märkamata. Ärge laske teistel ennast ära kasutada.

Koosta omale isiklik horoskoop

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: