Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Nõrk tahtejõud, mille tõttu kannate alateadlikult oma initsiatiivi sellistesse tegevusvaldkondadesse, mis algul on märkamatud, kuid hiljem toovad kasu.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik, et teil tuleb täna probleeme aususega. Teil on raske tunnistada mõnda oma puudust, mistõttu kipute näitlema. Oht illusiooni langeda.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tänane päev võib tuua keerulisi suhteid ning egost tulenevaid tülisid inimeste vahel. Olge valmis oma seisukohtade ning ideede kaitsmiseks!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Olete täna edevas meeleolus. Pöörate tavalisest suuremat tähelepanu välistele asjadele ja nii öelda "atribuutikale". Püüdke siiski loomulikuks jääda!
Lõvi 23. juuli - 22. august
Võimalik, et satute täna kellegi terava keele ohvriks. Ärge laske ennast tasakaalust välja lüüa, võtke asja üleoleva huumoriga. Hea aeg romantikaks.
Neitsi 23. august - 22. september
Teie meeleolu on täna stabiilne. Romantikaks pole just kõige soodsam päev, kuid tõenäoliselt õnnestuvad nüüd väga hästi kõikvõimalikud ametlikud asjaajamised.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Kõikvõimalikud koosviibimised ja arutelud lahenevad nüüd palju ladusamalt, kui tavaliselt. Teil on lihtne leida oma kaaslastega ühist keelt.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Olete tugevasti mõjutatud teiste meeleoludest ja reageerite väga tundlikult ümbruskonna negatiivsusele. Püüdke võtta rahulikult ja olla enesekindlam.
Ambur 23. november - 21. detsember
Nüüd on hea päev tegeleda poolelijäänud asjadega. Püüdke vältida aga uute suhete ja projektide loomist. Olge valmis tegelema rutiinse tööga.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Lasete ennast täna teiste arvamusest liiga palju mõjutada. Kui teie lähedusse satub mõni võimukas isik, siis kipute kohe ennast alahindama.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Täna on hea päev alustada remontimistöid või koristada. Olete tähelepanelik ja ratsionaalse mõtlemisega. Oht muutuda liiga pedantseks ning rangeks.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Võimalik, et saate täna innustust ja inspiratsiooni inimeselt, kellega teil juba mõnda aega mingit kokkupuudet pole olnud. Loomingulised meeleolud.

Koosta omale isiklik horoskoop

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: