Tänane horoskoop
Vaata homset
Jäär 21. märts - 20. aprill
Olete täna ülivõimekas ning suuteline oma saatust muutma. Soodustatud on intellektuaalne tegevus. Mõistate oma unikaalsust ja erilisi võimeid.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tänased planeediseisud muudavad teid nostalgiliseks ning emotsionaalseks. Võimalik, et tunnete vajadust helistada mõnele vanale tuttavale.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna olge valmis muudatusteks ja samas ka vanadest asjadest loobumiseks. Võimalik, et kohtute uute inimestega ning võõrandute vanadest tuttavatest.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Teil on potentsiaal loovaks ja edukaks eluviisiks. Olete valmis riskima, et mõista oma tegelikke võimeid. Võimalikud probleemid võimukandjatega.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Täna võib juhtuda, et asjaajamistel kohtate takistusi. Teie plaanid võivad ootamatult muutuda tänu mõnele ettearvamatule inimesele, kes teiega "mängib".
Neitsi 23. august - 22. sept.
Teie enesehinnang tõuseb ning muutute tavalisest julgemaks. Samas kipute oma tunnete väljaelamisel teiste suhtes veidi agressiivseks muutuma.
Kaalud 23. sept. - 23. okt.
Probleeme valmistavad elektriseadmed ja tehnika. Peaksite olema tähelepanelik ka liikluses ja reisiplaani kavandamisel. Täna tehtud vead annavad hiljem tunda.
Skorpion 24. okt. - 22. nov.
Tunnete täna seiklushimu ning soovi teha midagi ebatavalist. Tänu sellele soovile tõenäoliselt tõmbategi omale ligi vastavaid olukordi. Vältige riskimist.
Ambur 23. nov. - 21. dets.
Võimalik, et leiate omale täna palju uusi tuttavaid. Samas kipute ise veidi pealiskaudne olema, võite sellega mõne oma kaaslase tundeid riivata.
Kaljukits 22. dets. - 20. jaan.
Täna peaksite väga rangelt kinni pidama oma lubadustest sest on oht, et saladused tulevad päevavalgele ja illusioonid, mida teistele olete loonud, purunevad.
Veevalaja 21. jaan. - 18. veeb.
Ettevaatust uute suhetega. Võimalik, et puutute kokku isikuga, kes püüab teid ebasiiraste komplimentidega lõksu meelitada ja teie pealt kasu lõigata
Kalad 19. veeb. - 20. märts
Olete täna kinnisem ja endassetõmbunum, kui tavaliselt. Samas on hea päev tegeleda mingit sorti intellektuaalse tegevusega. Teie mõistus otsib rakendust.
Koosta omale isiklik horoskoop
Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev: