Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Võimalik, et saate täna tavalisest rohkem tähelepanu ja sealhulgas ka tunnustust. Teie enesehinnang tõuseb, kuid vältige uhkeks muutumist.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Keeruliste planeedimõjudega päev. See annab vaimseid autasusid, kuid argielu tasandil võivad probleemid tekkida. Püüdke siiski rahu säilitada.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna parandavad teie meeleolu eelkõige rahu ja vaikus. Tunnete soovi hetkeks eralduda ning minna väikesele väljasõidule. Olge tähelepanelik liikluses!
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Teil on täna kalduvus võtta nii elu kui suhteid liiga mõistuspäraselt ning samuti püüate kõigest aru saada vaid läbi mõistuse. Püüdke ka südamehäält kuulata!
Lõvi 23. juuli - 22. august
Kipute täna inimesi provotseerima. Püüate igast asjast suurt filosoofiat teha. Parem võtke aega oma isiklike asjadega tegelemiseks ning vältige vaidlusi.
Neitsi 23. august - 22. september
Planeediseisud annavad teile hea võimaluse enesega tööd teha. Võimalik, et aset leiab mõni ebameeldiv juhtum. Ärge sattuge paanikasse, see on mööduv!
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Võimalikud võimuprobleemid. Teil on raske leppida sellega, et keegi omab olukorra üle suuremat kontrolli, kui teie. Vajate rohkem privaatsust, kui muidu.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Suhted teistega on paremad, kui tavaliselt. Olete seltsivam ja valmis vastu võtma häid nõuandeid kogenumatelt inimestelt. Hea aeg õppimiseks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Ihkate mugavusi ja luksust, kuid teil on kalduvus muutuda laisaks.Tähtsal kohal pere ja kodu. Püüdke rohkem looduses viibida ja teha midagi füüsilist.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Täna on väga hea päev armuasjade ajamiseks. Kui olete siiani oma tundeid varjanud, siis nüüd võiksite kindlasti teha konkreetseid samme!
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Tunnete endas uut entusiasmi ning hakkate tegutsema selles suunas, et kuidagi oma oskuseid ning andeid ka praktiliselt rakendada. Uute võimaluste aeg.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Teie enesehinnang jätab täna soovida. Olete veidi depressiivne ning endassetõmbunud, kuid vältige üksinda nukrutsemist ja suhelge mõne hea sõbraga.

Koosta omale isiklik horoskoop

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: