Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tänast päeva iseloomustavad armukadedus, nõudlikkus partneri suhtes ja inensiivsed tunded. Ootate maksimaalseid tulemusi ja täielikku mõistmist.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Tunnete täna erilist kiindumust oma hobisse, mistõttu võite langetada otsuse, et sellest saab põhitegevus. Tunnete soovi oma elus midagi muuta.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Tunnete tõelist rahuldust alles siis, kui loobute materiaalsetest eesmärkidest ja auahnetest plaanidest ning kasutate oma loovaid oskusi.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Võimalik, et teete täna midagi ebaharilikku, mis pole absoluutselt teie moodi. Oht langeda illusiooni ning hiljem enesehaletsusse. Püüdke oma pea selge hoida!
Lõvi 23. juuli - 22. august
Võimalik, et tunnetate eneses vastuolu. Osaliselt soovite lasta end lõdvaks ja pidutseda, teisalt aga olete enese vastu range ning kohusetundlik.
Neitsi 23. august - 22. september
Hiljutised suhted on olnud "huvitavad", et mitte öelda midagi enamat. Nüüd on aeg millekski teistsuguseks -- millekski väga erinevaks eelnenust.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Mõjute täna inimestele ligitõmbavana. Võimalik, et teile tullakse pihtima. Püüdke kindlasti teile usaldatud saladusi hoida. Paranevad suhted lastega.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Planeediseisud mõjutavad täna teie enesehinnangut. Domineeriva tähtsusega on kindluse ja turvalisusetunne. Võimalusel olge koos perekonna või sõpradega.
Ambur 23. november - 21. detsember
Aeg likvideerida vanu võlgu ja lahendada ebaselgeid suhteid. Olete sirgjooneline ning suudate hoida vestlust konkreetsel teemal. Usaldage intuitsiooni!
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Tunnete täna tugevat soovi midagi suurt ning tähtsat korda saata. Kuid püüdke siiski pigem tegeleda lõpetamata asjadega, kui alustada midagi uut.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete täna emotsionaalselt vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Võite kergesti haiget saada, kuid õnneks sama lihtne on teile ka rõõmu valmistada.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Uute ja originaalsete ideede aeg. Teie mõistus on vaba igapäevastest igavatest mõtetest ja loomingulisus tõstab pead. Ekstreemsed elamused tuleks kasuks.

Koosta omale isiklik horoskoop

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: