Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Kogutud teadmised tuleb nüüd süstematiseerida ning maksimaalselt ära kasutada nii õppimises kui õpetamises. Jagage oma ideid ka kaaslastega.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Otsite kedagi sellist, kes mõjuks teile nii, et kogu teie endine elu muutuks. Suurenenud vajadus muudatuste järele. Hea päev loomingulisteks tegevusteks.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Täna võite kokku puutuda hajameelsusest tingitud probleemidega. Olete samas jutukas ning suhtlemisaldis, kuid pealiskaudne. Ebasoodne reisimiseks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Te kuulate oma kaaslasi erilise tähelepanuga, kuid tajute kuuldut ainult enda seisukohalt. Võimalik, et teile usaldatakse täna mõni saladus.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Teid võivad täna pisiasjad närvi ajada. Märkate eelkõige teiste inimeste poolt tehutd vigu, kuid oma möödapanekud jäävad kahe silma vahele.
Neitsi 23. august - 22. september
Olete täna teravmeelne ning vaidlushimuline. Kuid võiksite siiski oma energiat säästa ning loobuda suurematest sõnasõdadest. Tegelege millegi vajalikuga.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Hea päev ametialasteks uuendusteks. Võimalikud uued pakkumised või ameti ja palgakõrgendus. Emotsionaalsel tasandil olete veidi reserveeritum.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna võivad aset leida juhtumid, mis on ekstreemsed, kuid lõppevad siiski õnnelikult. Vältige liigset hulljulgust ja arvestage endast nõrgematega.
Ambur 23. november - 21. detsember
Kipute olema liiga kangekaelne ning nõudma igal sammul oma õigusi. Isegi, kui saavutate oma eesmärgi võib juhtuda, et kaotate kaaslaste poolehoiu.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Võimalik, et tunnete täna tüdimust oma tavalise ja harjumuspärase elu suhtes. Hakkate alateadlikult uusi võimalusi ning seiklusi otsima.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Võite avastada endas täna täiesti uusi ja tundmatuid omadusi, mis seni olid varjatud. Püüdke ennast mitte üle hindama hakata ja tunnetage olukorda.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Pöörate täna suuremat tähelepanu asjade, olukordade ja inimeste välisele ilule. Kuid võiksite siiski meeles pidada ka sisemise ilu tähtsust.

Koosta omale isiklik horoskoop

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: