Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Teil on raske tunnistada, kui te millestki aru ei saa ning selle tulemusena võivad tekkida vastuolud. Püüdke mitte olla liiga pedantne ja range.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Nüüd aktiviseeruvad meeleolud, mis sunnivad teid ennast tõestama ja samal ajal oma kaaslastele väljakutseid esitama. Võimalk, et satute sõnasõtta.
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Vabatahtlik üksindus aitab teil paremini mõista enda tegelikke soove ja vajadusi. Minge loodusesse ja kuulake oma südamehäält. Hea aeg kodusteks töödeks.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Täna ootavad teid ees tõenäoliselt head positiivsed muudatused. Kui peate millestki loobuma, siis ei tundu see teile kaotusena vaid pigem vabanemisena.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Olete tugev isiksus ja teile on sattunud palju vastutust. Hetkel tuleks teile kasuks aga pigem tõmbuda tahaplaanile ja tegeleda endaga.
Neitsi 23. august - 22. september
Avastate täna meeldivaks üllatuseks, et teie kaaslased mõistavad teid paremini, kui arvasite. Võite nii mõnegi segaseks jäänud suhte lahendada.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Suhtlemine kaaslastega on lihtne ja meeldiv. Hea aeg külas käia või ise külalisi vastu võtta. Võite jõuda läbi filosoofiliste arutelude enesele lähemale.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Soodne aeg oma tundeid ilmutada. Olete meelestatud kunstipäraselt. Ülemäärane lõbutsemine ja alkoholi tarvitamine võib aga probleeme ja depressiooni põhjustada.
Ambur 23. november - 21. detsember
Nüüd peaksite rohkem tähelepanu pöörama oma teadmistele, vältige sõnavõtte teemadel, kus te eriti kodus pole. Parem jääge tahaplaanile ja laske teistel rääkida.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Tunnete ennast täna veidi kammitsetuna. Teil on raske seltskonda sisse elada ja ennast lõdvaks lasta. Samas saate ametlike kohustustega hästi hakkama.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Teil võib täna tegemist tulla tõrksa ja toriseva inimesega, kes püüab iga hinna eest oma jonni ajada. Ärge laske omale pähe istuda, öelge ka oma arvamus välja.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Täna võib tervis teid alt vedada olukorras, kus te seda kõige vähem ootaksite. Püüdke leida endas julgust lahti öelda asjadest, millest te kasu ei saa.

Koosta omale isiklik horoskoop

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: