Tänane horoskoop Vaata homset

Jäär 21. märts - 20. aprill
Tunnete täna soovi üllatada oma kaaslasi ning ette võtta midagi ekstreemset. Püüdke siiski aru saada, et igaühe jaoks ei pruugi see tore olla.
Sõnn 21. aprill - 20. mai
Võimalik, et satute täna surve alla. Teile püütakse midagi meeleheitlikult selgeks teha, kuid tõenäoliselt see ei õnnestu, olete piisavalt iseteadlik!
Kaksikud 21. mai - 21. juuni
Võimalik, et puutute kokku kriisisituatsioonis inimestega, kes pöörduvad abi saamiseks just teie poole. Aidates teisi lahenedate ka enda probleeme.
Vähk 22. juuni - 22. juuli
Esile võib kerkida melanhoolia. Ärge liialdage alkoholi ega narkootiliste ainetega. Hea aeg tegeleda meditatsiooni ja palvetamisega.
Lõvi 23. juuli - 22. august
Püüate täna kõiki oma tegemisi teha võimalikult hästi. Otsite täiuslikkust nii eneses kui ka teistes. Sellise lähenemisega aga võite küll pettuda.
Neitsi 23. august - 22. september
Püüdke täna endas kultiveerida neid omadusi, mida vajate esinemisel ning inimestega suhtlemisel. Usaldage ennast rohkem, tegelege meeldivate asjadega.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Haarake kinni igast võimalusest, et kasutada oma loovat jõudu heaks otstarbeks. Pange rõhk üldinimlikule heaolule ja vältige isikliku kasu tagaajamist.
Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna hakkate suuremat huvi tundma asjade vastu, mis puudutavad müstikat ja seletamatuid juhtumeid. Võimalik, et kohtute inimestega, kellel sarnased huvid.
Ambur 23. november - 21. detsember
Tänane päev on soodne paberiasjade ajamiseks ning finantstehinguteks. Teie tähelepanu on erk ning suudate kerge vaevaga leida vajalikku informatsiooni.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Oskate täna inimeste poole pöörduda väga meeldival ja rahulikul moel, mis lisab teie suhetesse usaldatavust. Rahalised asjad hakkavad paremini laabuma.
Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Püüa olla võimalikult aus ja siiras. Pööra suurt tähelepanu sellele, mida räägid. Iga mõtlematult lendu lastud sõna võib sulle ebameeldiva olukorra tekitada.
Kalad 19. veebruar - 20. märts
Tänased planeediseisud aktiviseerivad teie loomuse varjukülgi ning aitavad teil paremini mõista asju, mis varem olid teie jaoks täiesti varjatud.

Koosta omale isiklik horoskoop

Põhjalikuma horoskoobi nägemiseks sisestage palun oma sünniandmed.
Kui Te ei tea oma sünnikellaaega, siis sisestaga ainult kuupäev:
: