„Pilvede all“ uus hooaeg algas Sirje õe Ülle matusega

 (4)

„Pilvede all“ uus hooaeg algas Sirje õe Ülle matusega
Õed Mari, Piret ja Kertu (Elisabet Reinsalu, Inga Lunge ja Liis Haab).Arno Mikkor/Kanal2

Eesti vaadatuima telesarja „Pilvede all“ 14. hooaeg algas.Tagasi ekraanil on kõik kolm õde janende ema Sirje. Avaosa tõi kõik nad kokku ühe kurva sündmuse tõttu. Õed kohtuvad nimelt ühe tegelase, Sirje õe Ülle matusel. Üllet mängis Katrin Saukas.

Leinas on ka kolme õe ema Sirje, kel tütardele nii mõndagi öelda on. Kurb sündmus ei ole seega seotud hooaja viimase osaga, kui Inna ja Alberti keeruliseks kiskunud suhe Inna ehmatava avastusega lõppes ja ta Alberti teadvusetult voodist leidis. Albert on siiski terve ja tegus, aga tema abielus ei ole lood hästi. Inna ütleb, et nad elavad nagu kaks võõrast inimest ja seda on nende suhtlemisest näha.

Sel hooajal on oodata mitut üllatust nii tegelaste kui ka sündmuste osas. „Pilvede all“ algab küll kurbade nootidega, ent hooaeg jätkab helgemates toonides, pakkudes nii suhtesegadusi kui ka elevust uute inimeste näol.

Ema Sirje (Rita Rätsepp) 14. hooaja 1. osas õe matusel. Foto Arno Mikkor/Kanal 2.

Kuigi Mari ja Indreku pereelu on saanud räsida, pingutab Mari oma pereelu nimel rohkem kui kunagi varem. Mari ja Indrek elavad siiski lahus. Kertu manitseb Marit, et see ei looks suhet oma tütre klassijuhatajaga.

Mari saab kokku Gunnariga ja räägib, et Albert ei varisenud kokku haiguse tõttu, vaid oli üksi elades kuu aega joonud. Nüüd on Albert lähedasem Sirjele kui oma abikaasale.

Pireti ellu lisavad värve nii Volts kui ka Urmas, kuid pildile ilmub ka üks uus meesterahvas.

Piret ütleb Kertule, et tema elab päeva korraga ja on õnnelik.

Kertule ja Andresele annavad senisest rohkem põhjust Tallinnas käia Erik ja lapseootel Liina, kes lubab vanaema Maimul oma tulevast last küll vaatama tulla, aga Erikust ei taha midagi kuulda.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare